بهینه سازی صفحات وب (Search Engine Optimization-SEO)

هنگامی که در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند این موضوع به بهینه سازی وب سایت بر می گردد یعنی صفحات وبی تولید کنیم که که مورد پسند موتورهای جستجو هستند.

نکته قابل توجه این است که متد خواندن صفحات توسط موتورهای جستجو متفاوت است لذا ممکن است صفحه وب شما در یکی از موتورهای جستجو امتیاز بالایی داشته باشد و در دیگر موتورها این چنین نباشد. اینجاست که ضروریست این روند توسط متخصصین مورد پیگیری قرار گیرد .

بطور کلی می توان گفت فرایند بهینه سازی وب سایت از همان روز اول طراحی وب سایت آغاز می گردد و فرایندی طولانی می باشد به این صورت که طراح وب بایستی توجه کامل در چیدمان درست کدهای موجود در صفحه، استفاده بجا از برخی تگها و یا حتی استفاده نکردن از برخی تگها داشته باشد و طی زمان پس از طراحی بایستی فعل و انفعالات گوناگون موتورهای جستجو را مورد بررسی قرار دهد.

و در پایان اینکه در حدود 90 در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. لذا هر وب سایتی که نیازمند به جذب مشتریان یا  طرفداران خود می باشد ضروریست هر چه سریعتر نسبت به بهینه سازی صفحات وب اقدام نماید.

به خاطر داشته باشید که SEO شما را به دنیای بزرگ رقابت فرا خوانده و شما را در بازار معرفی می کند.

مشاوره رایگان

Captcha
             
تبلیغات

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home4/meddesi1/domains/meddesign.ir/public_html/SEO.php:1) in /home4/meddesi1/domains/meddesign.ir/public_html/SEO.php on line 159

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home4/meddesi1/domains/meddesign.ir/public_html/SEO.php:1) in /home4/meddesi1/domains/meddesign.ir/public_html/SEO.php on line 159