خدمات ما

خدمات گوناگونی توسط این مجموعه ارائه می گردد که شما با توجه به نیاز خود می توانید با ما تماس بگیرید:

1- طراحی وب سایت جدید
برای طراحی وب سایت مورد پسند شما این مجموعه لازم است مراحل زیر را با همکاری شما طی نماید:
مراحل طراحی سایت
2- طراحی نسخه تبلت و موبایل وب سایت
از آنجا که تبلت و موبایل نسبت به کامپیوترهاو لپ تاب ها دارای رزولیشن نمایشی متفاوتی می باشند لذا با توجه به تکنیکهای روز طراحی وب این امکان وجود دارد که کاربر وب سایت شما را در هر رزولیشنی بتواند بدون اسکرول کردن به چپ و راست به راحتی مشاهد نماید.
3- طراحی مجدد وب سایت موجود شما
ممکن است است وب سایت شما دیگر مشتری پسند نبوده و یا خود شما به هر دلیلی نیاز به تغییرات کلی در این خصوص دارید، تیم ما آمادگی دارد با توجه به خواسته های شما نسبت به طراحی یک وب سایت زیبا و کاربر پسند اقدام نموده و سایت جدید را روی آدرس و فضای اجاره ای موجود شما در اینترنت بارگذاری نماید.
4- به روزرسانی وب سایت شما
تیم ما توانایی آن را دارد که در خصوص گذاشتن مقالات تخصصی برای شما و غنی نمودن وب سایت شما از لحاظ علمی اقدام کند.
5- نقد و بررسی وب سایت شما
در صورت نیاز شما این امکان وجود دارد وب سایت موجود شما در خصوص امن بودن کدها و بهینه سازی کلیه کدها برای موتورهای جستجو مورد بازنگری قرار گیرد.
6- ثبت نام وب سایت شما در موتورهای جستجو بصورت رایگان
این خدمت پس از طراحی وب سایت شما بصورت رایگان ارائه می گردد
7- بالا بردن رتبه وب سایت شما طی زمان
تیم حرفه ای ما در توانایی آن را دارد که تمامی اصول مربوط به بهینه سازی وب سایت را برای بالا بردن رنک وب سایت شما پیاده نماید.
8- سی روز پشتیبانی کامل از وب سایت شما بصورت رایگان
این خدمت بصورت رایگان پس از طراحی وب سایت شما ارائه می گردد اینکه این مجموعه متعهد می گردد تغییرات جزئی شما (در صورتی که مجبور به تغییر ساختار اصلی وب سایت نشود) را انجام دهد تا شما به وب سایت مورد پسند خود برسید.
* این خدمت بصورت رایگان شامل طرحهای ویژه نمی شود.
9- طراحی بنرهای فلش
برای جلب توجه بیشتر بازدید کنندگان در سایتهای دیگر یا وب سایت خود ممکن است لزوم طراحی بنری زیبا ضروری باشد تیم ما آمادگی دارد زیباترین بنر مرتبط با نیاز شما را طراحی نماید.
10- طراحی کنترل پنل مدیریتی و کنترل پنل کاربران بصورت ساده وکاربردی
با داشتن کنترل پنل مدیریتی کامل و مطابق با نوع فعالیت شما دیگر نیازی به طراح وب سایت ندارید تا سایت شما را به روزرسانی نماید مطمئنا با وجود این پنل احساس آرامش بیشتری نموده و قادرید تمامی اخبار و محتویات وب سایت خود را در هر زمان به روز رسانی نمائید
11- آموزش کنترل پنلهای طراحی شده در صورت نیاز شما
استفاده از کنترل پنل آنقدر ساده می باشد که معمولا نیازی به آموزش نمی باشد اما در صورت نیاز شما، تیم ما آمادگی دارد تا آموزشهای لازم را ارائه دهد.
12- پشتیبانی وب سایت شما
چرا پشتیبانی وب سایت شما مهم است؟ ادامه مطلب

مشاوره رایگان

Captcha
             
تبلیغات

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home3/meddesig/public_html/services.php:1) in /home3/meddesig/public_html/services.php on line 209

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home3/meddesig/public_html/services.php:1) in /home3/meddesig/public_html/services.php on line 209